Śrem i okolice: przewrócona wywrotka w Psarskiem. Na miejscu straż pożarna, pogotowie i policja

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
Śrem i okolice: przewrócona wywrotka w Psarskiem. Na miejscu straż pożarna, pogotowie i policja
Śrem i okolice: przewrócona wywrotka w Psarskiem. Na miejscu straż pożarna, pogotowie i policja fot. Katarzyna Baksalary
Krótko przed godz. 11.00 w poniedziałek 23 sierpnia straż pożarna poinformowana została o przewróconej wywrotce. Do zdarzenia doszło w Psarskiem. Na miejsce dotarła również kartka pogotowia oraz policja.

Przewrócona wywrotka w Psarskiem

Do zdarzenia doszło ok. godz. 10.53 na ul. Fiołkowej w Psarskiem. Wszystko wskazuje na to, że podczas wysypywania zawartości z przyczepy, która została uniesiona do góry, samochód stracił równowagę w miękkim po deszczu gruncie i przewrócił się na bok. Kierowca wywrotki utknął w szoferce.

Na miejsce wezwano straż pożarną, pogotowie oraz policję. Wszystko wskazuje, że sprawa zakończy się najprawdopodobniej jedynie na strachu i postawieniu ponowie samochodu na kołach. Do zdarzenia doszło bowiem na terenie prywatnym, a więc poza drogami i miejscami publicznymi, o mandacie zatem czy punktach karnych nie ma mowy.

Wracając do kierowcy samochodu wywrotki, mężczyzną początkowo zajęli się strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia, a następnie załoga karetki. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierowca uskarżał się na ból, potrzebny był również opatrunek głowy. Obył się jednak - tak przynajmniej wynika ze wstępnych ustaleń - bez złamań i innych poważniejszych urazów.

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo

Dodaj ogłoszenie