Stare zdjęcia Śrem. Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktuj się z Klubem Relax!

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktuj się z Klubem Relax!
Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktuj się z Klubem Relax! Wiesław Końpa/archiwum Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie
Stare zdjęcia Śrem. Jesienią tego roku Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie obchodzi jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Z tej okazji planowane jest między innymi wydanie okolicznościowego albumu ze zdjęciami, które mogą pochodzić także z szuflad samych mieszkańców miasta.

Stare zdjęcia Śrem. Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktuj się z Klubem Relax!

Aby stworzyć ciekawy jubileuszowy album ze zdjęciami, które będą obrazowały nie tylko zmiany jakie zachodziły na osiedlach, ale także normalne życie mieszkańców miasta w różnych latach, Spółdzielnia Mieszkaniowa zwraca się do wszystkich śremian, żeby przeszukali swoje archiwa fotograficzne i udostępnili je do zdigitalizowania Klubowi Relax.

Będziemy wspominać w związku [z jubileuszem] cały rok powstanie, historię działalności oraz rozwoju Spółdzielni. Planowane jest z tej okazji wydanie jubileuszowego albumu fotograficznego, obejmującego wspomnienia z powstawania osiedli, ale także z późniejszych przemian zachodzących na nieruchomościach, aż do współczesnych fotografii prezentujących działania Spółdzielni. Zachęcamy Państwa już teraz do wzięcia udziały w tym projekcie - informuje Klub Relax.

Karolina Posadzy, członek zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej mówi, że zbliżający się, okrągły jubileusz Spółdzielnia bardzo chciałaby świętować wspólnie z mieszkańcami. Właśnie dlatego pojawił się pomysł wydania albumu o charakterze sentymentalnym, wspominkowym.

Chcielibyśmy, aby mieszkańcy nie tylko osiedli w Śremie, ale także Kórniku i Książu Wielkopolskim przeszukali swoje szuflady i podzielili się z nami zatrzymanymi w kadrze chwilami, które pokazują jak wcześniej wyglądało życie na osiedlu. Moment kiedy zostało wykonane zdjęcie nie jest ważne - fotografie mogą pochodzić tak z lat 70. jak i 90. - wspomina Karolina Posadzy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia w sprawie zdjęć prosimy kierować do Klubu Relax tel. 515 450 508.

Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktuj się z Klubem Relax!

Stare zdjęcia Śrem. Masz archiwalne zdjęcia Śremu? Skontaktu...

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Dodaj ogłoszenie