Stare zdjęcia Śrem. Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie osiedla sprzed kilku dekad

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie osiedla sprzed kilku dekad
Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie osiedla sprzed kilku dekad Wiesław Końpa
Stare zdjęcia Śrem. Wielkimi krokami zbliża się jubileusz 70-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie. Z tej okazji planowane jest między innymi wydanie okolicznościowego albumu ze zdjęciami, które mogą pochodzić także z szuflad samych mieszkańców miasta.

Stare zdjęcia Śrem. Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie osiedla sprzed kilku dekad

Aby stworzyć ciekawy jubileuszowy album ze zdjęciami, które będą obrazowały nie tylko zmiany jakie zachodziły na osiedlach, ale także normalne życie mieszkańców miasta w różnych latach, Spółdzielnia Mieszkaniowa zwraca się do wszystkich śremian, żeby przeszukali swoje archiwa fotograficzne i udostępnili je do zdigitalizowania Klubowi Relax.

Będziemy wspominać w związku [z jubileuszem] cały rok powstanie, historię działalności oraz rozwoju Spółdzielni. Planowane jest z tej okazji wydanie jubileuszowego albumu fotograficznego, obejmującego wspomnienia z powstawania osiedli, ale także z późniejszych przemian zachodzących na nieruchomościach, aż do współczesnych fotografii prezentujących działania Spółdzielni. Zachęcamy Państwa już teraz do wzięcia udziały w tym projekcie - informuje Klub Relax.

Karolina Posadzy, członek zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej mówi, że zbliżający się, okrągły jubileusz Spółdzielnia bardzo chciałaby świętować wspólnie z mieszkańcami. Właśnie dlatego pojawił się pomysł wydania albumu o charakterze sentymentalnym, wspominkowym.

Chcielibyśmy, aby mieszkańcy nie tylko osiedli w Śremie, ale także Kórniku i Książu Wielkopolskim przeszukali swoje szuflady i podzielili się z nami zatrzymanymi w kadrze chwilami, które pokazują jak wcześniej wyglądało życie na osiedlu. Moment kiedy zostało wykonane zdjęcie nie jest ważne - fotografie mogą pochodzić tak z lat 70. jak i 90. - wspomina Karolina Posadzy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia w sprawie zdjęć prosimy kierować do Klubu Relax tel. 515 450 508.

Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie osiedla sprzed kilku dekad

Stare zdjęcia Śrem. Tego jeszcze nie widzieliście! Śremskie ...

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Dodaj ogłoszenie