Trzy medale zawodników Rapidu Śrem w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

Krzysztof Ratajczak
nadesłane / Rapid Śrem
Siedmioro zawodników wystawił na tegoroczny Puchar Polski Swarzędz Cup 2019, odbywający się w pod poznańskiej miejscowości w pierwszy weekend stycznia, śremski klub taekwondo Rapid.

W zawodach łącznie wzięło udział około 650 zawodniczek i zawodników z Polski oraz także reprezentanci Litwy.

Rapid Śrem reprezentowali: Patryk Pieczyński, Maksymilian Marciniak, Zuzanna Jadwisińczak, Wiktor Włodarczak, Tymoteusz Miłek, Bartosz Kwieciński oraz Adrianna Mizgalska.

Reprezentanci śremskiego klubu z zawodów wrócili z trzema brązowymi medalami, które zdołali wywalczyć: Patryk Pieczyński, walczący w kategorii wiekowej młodzik -40 kg, Bartek Kwieciński startujący w kategorii junior -55 kg oraz Adrianna Mizgalska, startująca w kategorii junior -52 kg. Adrianna walczyła także w kategorii senior -53 kg, w której zajęła piąte miejsce na jedenastu startujących.

W Swarzędzu piąte miejsce zajęli Maksymilian Marciniak, walczący w kategorii młodzik -30kg oraz Tymoteusz Miłek. Dziewiąte miejsce przypadło natomiast Zuzannie Jadwisińczak, która startowała w kategorii młodzik -30 kg oraz Wiktorowi Włodarczakowi w kategorii junior -59 kg.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani