Zacięty mecz Warty Śrem z Vitcovią Witkowo

MIP
Bramkarz Warty aż sześć razy wyciągał piłkę z siatki
Bramkarz Warty aż sześć razy wyciągał piłkę z siatki MIP
Piłkarze Warty Śrem po zaciętym meczu przegrali z Vitcovią Witkowo. W spotkaniu padło aż 10 bramek!

Wyjazdowe spotkanie w Witkowie zaczęło się bardzo pechowo dla piłkarzy Warty Śrem. Już w pierwszej połowie warciarze przegrywali 3:0, z czego jedną bramka była "samobójem".

Druga połowa także początkowo wyglądała słabo w wykonaniu śremian. Dwukrotnie bramkarza Warty pokonał najlepszy strzelec Vitcovii, Damian Szczepaniak, a szósta bramka dla ekipy z Witkowa znów była golem samobójczym. Gospodarze mieli jeszcze rzut karny, jednak go nie wykorzystali.

To był moment przełomowy dla warciarzy, którzy rzucili się odrabiać straty. Piłkarze Warty zdołali strzelić 4 bramki, jednak na doprowadzenie do remisu już nie starczyło czasu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla Witkowa.

Więcej o meczu przeczytasz 27 maja w Tygodniku Śremskim.