Zaniemyska lekcja piłki nożnej. Kłos gromi rezerwy Polonii Środa Wlkp. Zobaczcie zdjęcia z meczu

Krzysztof Ratajczak
To była solidna piłkarska lekcja, którą w sobotnie popołudnie, 14 września zaserwowali Polonii II Środa Wielkopolska zawodnicy Kłosa Zaniemyśl. W pierwszej połowie kibice obejrzeli trzy bramki, które zdobywali: Olczyk A. w 11 i 37 minucie oraz Pohl w 30 minucie. W drugiej odsłonie meczu przez blisko pół godziny nie wpadła żadna bramka, ale potem gospodarze dobili rywala, strzelając jeszcze cztery gole. Ich autorami byli: Olczyk K. w 72', Grzelak w 82', Olczyk A. w 85' oraz Pankowski w 90. Kłos Zaniemyśl pokonał Polonię II Środa Wielkopolska 7:0.