Zaniemyskie Bitwy Morskie 2021. Anita Lipnicka świętowała swój jubileusz także w Zaniemyślu

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Anita Lipnicka świętowała swój jubileusz także w Zaniemyślu
Anita Lipnicka świętowała swój jubileusz także w Zaniemyślu Bartosz Klimczuk
Zaniemyskie Bitwy Morskie 2021. Jednym z dwóch głównych punktów programu tegorocznych Zaniemyskich Bitew Morskich był sobotni (04.07) koncert Anity Lipnickiej na Wyspie Edwarda. Wszystkie dostępne 500 biletów na to wydarzenie zostało wyprzedane.

Zaniemyskie Bitwy Morskie 2021. Anita Lipnicka świętowała swój jubileusz także w Zaniemyślu

Jedna z największych imprez w regionie wróciła! Zaniemyskie Bitwy Morskie, które potrafiły zgromadzić nawet 10 tys. osób z różnych zakątków Wielkopolski, ze względu na panujące obostrzenia musiały zmienić nieco swoją formułę. W tym roku nie jest to więc jedna duża impreza, a 30 różnych wydarzeń.

WIĘCEJ O PROGRAMIE TEGOROCZNYCH BITEW PRZECZYTASZ TUTAJ:

Jednym z głównych punktów programu tegorocznych Bitew był koncert Anity Lipnickiej na Wyspie Edwarda. Nie był to zwykły występ, ponieważ artystka jest właśnie w trasie o nazwie "Intymnie", podczas której świętuje wraz z publicznością 25 lat pracy artystycznej na scenie. Nie inaczej było w Zaniemyślu.

Organizatorzy mogli na koncert wpuścić maksymalnie 500 osób i tyle też biletów udało się sprzedać. Widownia mogła usłyszeć nie tylko najnowsze kawałki Anity Lipnickiej, ale także jej wielkie hity sprzed wielu lat. Po zakończeniu koncertu artystka chętnie wyszła do swojej publiki, robiła swoje ze swoimi fanami zdjęcia oraz podpisywała płyty.

Wydarzenie mogli oglądać także mieszkańcy Śremu i Środy Wielkopolskiej, ponieważ na terenie Śremskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej ustawiono specjalne ekrany, gdzie można było na żywo obejrzeć stream z koncertu.

Anita Lipnicka świętowała swój jubileusz także w Zaniemyślu

Zaniemyskie Bitwy Morskie 2021. Anita Lipnicka świętowała sw...

Podatek od psa

Wideo

Dodaj ogłoszenie