Zawisza Dolsk pokonał Polonię Środa Wlkp. 2:0 [Zdjęcia]

Paweł Wójkiewicz
Zawisza Dolsk pokonał Polonię Środa Wlkp. 2:0
Zawisza Dolsk pokonał Polonię Środa Wlkp. 2:0 Paweł Wójkiewicz
Zawisza Dolsk pokonał Polonię Środa Wlkp. 2:0. Sobotni mecz,12 września, wzbudził emocje i nie małą sensację.

Zawisza Dolsk pokonał Polonię Środa Wlkp. 2:0.

Mecz czwartej kolejki, w klasie A grupa Poznań I, pomiędzy Zawiszą Dolsk a Polonią II Środa Wlkp. okazał się niemałą sensacją. Sobotni mecz,12 września, wzbudził spore emocje. Dolszczanie jeszcze tak dobrze nie otwierali sezonu piłkarskiego. Zawisza Dolsk kolejny mecz zakończyła z kompletem punktów. Tym samym po czwartej kolejce zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Zwycięstwo Zawiszy Dolsk nad Polonią II Środa Wlkp. z pewnością przejdzie do chlubnej historii klubu. Długo by szukać, kiedy dolszczanie pokonali zespół ze Środy Wlkp. W piątej minucie gry Hubert Szyszka otworzył wynik meczu.

W 26 minucie spotkania Adrian Szklanny uratował zespół przed utratą gola. Szklanny w przekroju całego meczu wyrósł na mocny punkt Zawiszy Dolsk.

Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Zawiszę Dolsk przed utratą gola uratowała poprzeczka. Na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra głównego wynik meczu ustalił Dariusz Nowicki.