Rewelacyjny tydzień zespołu Młodziki Starsze Warty Śrem! Zgarnęli wszystkie punkty!

Krzysztof Ratajczak
nadesłane
Zawodnicy z zespołu Młodziki starsze Akademii piłkarskiej Młoda Warta ubiegły tydzień mogą śmiało zaliczyć do bardzo udanych. W dwóch rozegranych spotkaniach zdobyli komplet punktów, strzelając łącznie aż dziesięć bramek!

W środę 9 maja młodzi Warciarze zagrali zaległe spotkanie z drużyną Mikołaj Dominowo. W tym początkowo wyrównanym meczu pierwszego gola zdobył zawodnik śremskiej drużyny, Hubert Szulczewski. W pierwszej połowie więcej goli już nie padło. W drugich czterdziestu pięciu minutach w ciągu zaledwie sześciu minut trzykrotnie do siatki zespołu z Dominowa trafił Kacper Durzyński. W 48 minucie to rywale zdobyli honorową bramkę, ale chwilę później dwa gole dołożyli dla Warty Wojciech Sieradzki i Kacper Durzyński, a mecz zakończył się wygraną Warciarzy 6:1!

Drugi mecz biało- niebiescy rozegrali u siebie 13 maja z Wiarą Lech Poznań. Przewaga gospodarzy widoczna była już od pierwszych minut, a na pierwszą bramkę trzeba było czekać jedynie siedem minut. Jej strzelcem był Kacper Durzyński. Kolejne gole wpadały w 14, 24 i 30 minucie a ich strzelcem ponownie był Kacper Durzyński!Pomimo kilku dobrych okazji do zdobycia gola wynik nie uległ już zmianie. Warta wygrała 4:0.

Źródło: Dzień Dobry TVN