Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Pierwszy sukces śremianina w Pucharze Polski Masters

KB
Roman Bartkowiak zajął I miejsce w zawodach pływackich Pucharu Masters, które odbyły się w Obornikach Wlkp - 1.02.2014r. Marcin Krześlak - trener
Roman Bartkowiak po uzyskaniu licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego 1 lutego wziął udział w I Długodystansowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Obornik w Obornikach Wlkp. Występ śremianina okazał się wielkim sukcesem.

Roman Bartkowiak wystartował w konkurencji 1500 m stylem klasycznym w kategorii wiekowej 65 - 69 lat. Śremianin nie miał sobie równych i zajął I miejsce z czasem 25:16,25. Zawody o Puchar Burmistrza Obornik są zaliczone do Pucharu Polski Masters.

Czas który osiągnął Roman Bartkowiak to nie lada wyczyn, nasz zawodnik osiągnąłby również sukces i zajął I miejsce z takim czasem w kategoriach wiekowych 60 - 64 lata, 55 - 59 lat oraz 50 - 54 lata.

Od tego roku śremianin występuje w barwach KS "WARTA" Poznań Sekcja Masters. Kolejne zawody, w których weźmie udział to XIV Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters - Puchar Polski Masters 15 lutego w Poznaniu