Piłkarki zespołu Warta Śrem Women pewnie wygrywają. Zobaczcie zdjęcia z niedzielnego meczu

Krzysztof Ratajczak
W niedzielę, 9 czerwca o godzinie 13.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Chłapowskiego (obok SP5) drużyna kobieca Warty Śrem rozegrała ligowe spotkanie z zespołem Zjednoczeni Kaczory, w którym zdecydowanie dominowała, czego najlepszym dowodem jest wysokie zwycięstwo 9:1. Śremski zespół potrzebował kilku minut na początku meczu, by zacząć stwarzać sobie okazje bramkowe, ale praktycznie od czternastej minuty, kiedy wpadła pierwsza bramka, miał już na boisku zdecydowaną przewagę. Gole dla śremskiego zespołu zdobyły: Katarzyna Mądra, Dominika Drzewiecka x3, Daria Szczęsna, Olga Klaczyńska x2, Marta Kosińska x2.