Katarzyna Baksalary
VI Zimowy Półmaraton/Ćwierćmaraton Łękno. Na starcie stanęło w sumie blisko 200 biegaczy Katarzyna Baksalary
VI Zimowy Półmaraton/Ćwierćmaraton Łękno. W tym roku impreza biegowa organizowana przez biegi.wlkp odbyła się w iście zimowej atmosferze. Na starcie zawodów stanęło w sumie blisko 200 biegaczy, którzy postanowili zmierzyć się na dystansie 10,55 km lub 21,097 km. Na trasie nie zabrakło również śremian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Warto również dodać, że wśród biegaczy biorących udział w imprezie w Łęknie pojawiły się osoby biegnące z psami. Taki zespół to m.in. Adrian Kalisz z Kórnika wraz z roczną suczką Luną. Wystartowali oni na dystansie ćwierćmaratońskim i do mety dotarli z szóstym czasem (00:46:09). Jeśli chodzi o śremian, to jako pierwszy na mecie zameldował się Michał Jaśkowiak, który dobiegł z 12 czasem.