Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Czwarta edycja SeniorSong za nami. Zobaczcie, jak się bawiono w Klubie Relax

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
Wideo
od 16 lat
Seniorzy ze Śremu spotkali się w środowe popołudnie 22 listopada w Klubie Relax. Tym razem powodem spotkania była czwarta edycja festiwalu piosenki SeniorSong. Podczas występów doskonale bawili się zarówno wykonawcy jak i obecni na widowni słuchacze. Zobaczcie, jak było!

Rozśpiewani seniorzy ze Śremu w Klubie Relax

Śpiewać może każdy i w każdym wieku. Udowodnili to seniorzy ze Śremu, którzy w środę 22 listopada wzięli udział w festiwalu piosenki SeniorSong. To już czwarta edycja tego wydarzenia i cieszy się ono wśród starszych mieszkańców gminy Śrem dużym zainteresowaniem.

Na scenie podczas występów pojawili się zarówno soliści jak i zespoły wokalne. Nie zabrakło również chóru Moniuszko. Warto również wspomnieć o występie chóru "Young 60's" składającego się z seniorów, którzy na co dzień uczą się angielskiego, a przygoda z anglojęzyczną piosenką to dodatkowe zajęcie dla nich. Tym razem przed publicznością zebraną na sali wystąpili z piosenkami Beatlesów.

SeniorSong po raz czwarty w Śremie
Seniorzy doskonale się bawili podczas czwartej już edycji festiwalu piosenki SeniorSong, który w środę 22 listopada odbył się w sali Klubu RelaxKatarzyna Baksalary

SeniorSong to nie konkurencja, a dobra zabawa

Mimo że, jury konkursowe wybiera najlepsze występy w każdej kategorii, to nie wzajemna rywalizacja jest najważniejsza dla seniorów ze Śremu, a wspólna zabawa, spędzenie czasu i możliwość pośpiewania. Dla tych "najlepszych" wyłonionych przez jury artystów przygotowano statuetki, a dla wszystkich drobne upominki, które na pewno sprawią seniorom sporo radości.

SeniorSong po raz czwarty w Śremie
Seniorzy doskonale się bawili podczas czwartej już edycji festiwalu piosenki SeniorSong, który w środę 22 listopada odbył się w sali Klubu RelaxKatarzyna Baksalary

Już teraz zapowiedziano kolejną edycję festiwalu piosenki SeniorSong w Śremie. Chętnych do udziału z pewnością nie będzie brakowało, a co niektórzy, wychodząc z Klubu Relax po zakończonym festiwalu, już planowali przyszłoroczny występ. Jednym słowem seniorzy w Śremie po prostu nie mają czasu się nudzić i zastanawiać, co zrobić z wolnym czasem. Aktywności i zajęć przeznaczonych właśnie dla nich nie brakuje.

Seniorzy doskonale się bawili podczas czwartej już edycji festiwalu piosenki SeniorSong, który w środę 22 listopada odbył się w sali Klubu Relax

Czwarta edycja SeniorSong za nami. Zobaczcie, jak się bawion...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto