MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nowy kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Książu Wielkopolskim poszukiwany. Urząd Miejski ogłosił konkurs na to stanowisko

Tomasz Barylski
Tomasz Barylski
zdjęcie ilustracyjne - archiwum PPG
Urząd Miejski w Książu Wielkopolskim ogłosił konkurs na kierownika miejscowego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jakie wymagania muszą spełnić kandydaci ubiegający się o to stanowisko? Sprawdź, czy jesteś odpowiednim kandydatem na kierownika ksiąskiego OPS.

Ksiąski magistrat ogłosił konkurs na nowego kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

W ostatnim czasie ksiąski magistrat ogłosił konkursy na dyrektorów szkół podstawowych z terenu gminy. Są to placówki w Chwałkowie Kościelnym, Książu Wielkopolskim i Mchach. Oprócz wyżej wymienionych konkursów został ogłoszony jeszcze jeden, tym razem na stanowisko miejscowego Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej.

Przypomnijmy, że w maju 2022 roku szefową ksiąskiego OPS została Paula Ortmann. Zastąpiła na tym stanowisku Różę Jędrzejczak, która kierowała tą jednostką organizacyjną gminy przez 32 lata.

Pod koniec ubiegłego roku dotychczasowa pani kierownik złożyła wypowiedzenie. Z końcem stycznia bieżącego roku nastąpiło rozwiązanie stosunku pracy na zasadzie porozumienia stron. To kolejny nabór na stanowisko kierownika OPS. Tym razem poinformowaliśmy o nim na naszej stronie internetowej. Zazwyczaj takie informacje są publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej. Jeżeli nie przyniesie to rozstrzygnięcia będziemy ponawiać konkurs

- powiedziała Mirela Grześkowiak, zastępca burmistrza Książa Wielkopolskiego.

Kto może zostać kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej?

Osoby, które chcą złożyć dokumenty i tym samym wziąć udział w naborze na to stanowisko muszą spełnić szereg określonych wymagań. Niezbędne jest posiadanie obywatelstwa polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. Kandydaci nie mogą być skazani prawomocnym wyrokiem, ani być karani zakazem pełnienia funkcji kierowniczych. Obowiązkowo muszą posiadać wyższe wykształcenie, w tym specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze pomocy społecznej.

Nowy kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Książu Wielkopolskim poszukiwany. Urząd Miejski ogłosił konkurs na to stanowisko
zdjęcie ilustracyjne - archiwum PPG

Szczegółowe informacje dotyczące niezbędnych dokumentów są dostępne na stronie internetowej ksiąskiego magistratu. Dokumenty należy złożyć do poniedziałku 11 marca br. osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta w Książu Wielkopolskim lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej przesyłając je na adres: Urząd Miejski w Książu Wlkp., ul. Stacha Wichury 11a, 63-130 Książ Wlkp.

Zobacz również na srem.naszemiasto.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto