MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Odlewnia Żeliwa Śrem. Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione
Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione Bartosz Klimczuk
Odlewnia Żeliwa Śrem. Po 16 miesiącach przerwy w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie spotkali się emeryci i renciści zrzeszeni w Międzyzakładowym Związku Zawodowym Hutników działającym przy Odlewni Żeliwa w Śremie. Skorzystano z tej okazji i parom z długoletnim stażem małżeńskim wręczono gratulacje.

Odlewnia Żeliwa Śrem. Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione

Lilianna Wąsik, przewodnicząca koła emerytów i rencistów MZZH OŻ w Śremie nie kryła swojego wzruszenia witając zaproszonych gości oraz członków koła.

Bardzo dziękuję prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, panu Markowi Chmielowi, że mogliśmy się tutaj po ponadrocznej przerwie spotkać - mówiła przewodnicząca.

Na wydarzeniu był obecny również starosta śremski, Zenon Jahns oraz zastępca burmistrza Śremu, Bartosz Żeleźny. To właśnie oni jako pierwsi zabrali głos, opowiadając jak gmina i powiat działały w trudnych czasach pandemii, przy okazji odpowiadając na pytania które padały z sali.

Po wielu miesiącach wreszcie mogę się z państwem zobaczyć. Wcześniej nasze spotkania były dosyć częste, przy okazji chociażby Dnia Odlewnika, pandemia niestety skutecznie to uniemożliwiała - mówił Zenon Jahns.

Przy tej okazji starosta śremski zachęcał również wszystkich do zaszczepienia się przeciwko COVID 19. Tłumaczył, że obostrzenia obecnie zelżały, ale nie wiadomo co się może stać za par tygodni czy miesięcy. Zenon Jahns wspominał również historię jego znajomych, którzy mieli wątpliwości co do szczepień, a potem niestety zmarli na koronawirusa. Zaznaczał również, że były to osoby bez chorób przewlekłych, w całkiem dobrej kondycji ogólnej.

Po wystąpieniu Bartosza Żeleźnego i Zenona Jahnsa kilka słów o sytuacji w samej Odlewni Żeliwa wygłosił przewodniczący Związku Hutników, Franciszek Adamski. Następnie uroczyście wręczono kwiaty i gratulacje działaczom koła, którzy obchodzą jubileusz pożycia małżeńskiego.

Pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim jubilatom życząc, abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, otoczeni ludźmi, których kochacie i oni was kochają w zdrowiu i szczęściu - mówiła Lilianna Wąsik.

Gratulacje dla jubilatów:

Z okazji 60-lecia małżeństwa:
- Irena i Jan Leśniakowie
- Irena i Zenon Filipowscy

Z okazji 55-lecia małżeństwa:
- Helena i Józef Fiszerowie

Z okazji 50-lecia małżeństwa:
- Marioleta i Władysław Smolichowie
- Regina i Jan Kowalakowie
- Czesława i Jerzy Ratajczakowie
- Cecylia i Roman Marcinkowscy
- Maria i Stanisław Stangreczakowie
- Halina i Henryk Mikołajczakowie
- Agnieszka i Andrzej Mrozkowie

Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione

Odlewnia Żeliwa Śrem. Pary z długoletnim stażem małżeńskim wyróżnione

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto