Ogromny sukces Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta! Miroslava Lisovenko zdobyła medal Pucharu Polski U-17 podczas zawodów w Ciechocinku

OPRAC.:
Tomasz Barylski
Miroslava Lisovenko zdobyła srebrny medal Pucharu Polski U-17.
Miroslava Lisovenko zdobyła srebrny medal Pucharu Polski U-17. ŚKB Warta - nadesłane
Kolejny sukces Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta. Reprezentująca nasz klub Miroslawa Lisovenko pokazała się z bardzo dobrej strony podczas Pucharu Polsku U-17, który odbywał się w Ciechocinku. Śremianka wróciła z zawodów z medalem!

ŚKB Warta z kolejnym medalem na krajowym podwórku

Pod koniec listopada, śremscy pięściarze i ich trener, Patryk Klupś uczestniczyli w zawodach Pucharu Polsku U-15 i U-17, które odbyły się w dniach 21-26 listopada w Ciechocinku. Śremski Klub Bokserski Warta reprezentowała grupa ośmiu zawodników i zawodniczek. W kategorii U-15 wystąpili: Lena Jankowiak, Antonina Szmyt, Emil Konieczny, Stanisław Musielak i Nikodem Szymkowiak. Z kolei w grupie U-17 Aleksander Kilanowski, Szymon Dawicki oraz Miroslawa Lisovenko.

Mirka zaprezentował się w turnieju bardzo dobrze. Wygrywając dwie walki, uległa dopiero w finale zdobywając tym samym srebrny medal w Pucharze Polski U 17. Pozostali zawodnicy boksowali z różnym szczęściem. Dobrze zaprezentowali się Emil Konieczny i Aleksander Kilanowski, którzy wygrali swoje pierwsze walki, ale niestety w kolejnych musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Pozostali zawodnicy zbierali doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości

- poinformował Krzysztof Lewandowski ze Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta.

Śremianin znokautował rywala w w pierwszej rundzie

To nie koniec dobrych wieści od śremskich pięściarzy. W minioną sobotę, 2 grudnia reprezentant Strefy Walki Śremski Sport, Kamil Duszyński z powodzeniem walczył podczas gali charytatywnej Exclusive Boxing & Kickboxing Night w Buku. Śremianin zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie.

Kamil Duszyński znokautował swojego rywala już w pierwszej rundzie.ŚKB Warta - nadesłane

Podziękowania serdeczne dla kibiców, którzy przemierzają kilometry, by mnie wspierać, dla narożnika: Wojtek i Kuba. Całemu ŚKB Warta oraz Shootboxer Mosina za pomoc w przygotowaniach. Sponsorom, dzięki którym przygotowania do walk są przyjemnością

- powiedział po walce Kamil, który zadedykował zwycięstwo swojemu synkowi Borysowi.

Ogromny sukces Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta! Miroslav...