Tego się nie da odzobaczyć! Zobacz MEMY po meczu Mołdawia - Polska. Tak przegraliśmy wygrany mecz... Katastrofa, to mało powiedziane!

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Internet
Tego się nie da odzobaczyć! Mołdawia - Polska 3:2, wszystkie trzy bramki stracone po przerwie! Do tej pory najgorszym występem Polaków w meczu z Mołdawią był remis kadry Waldemara Fornalika w 2013 roku w Kiszyniowie 1:1. Trener Fernando Santos przebił jednak ten "wyczyn" i po raz pierwszy w historii Biało-Czerwoni przegrali z Mołdawianami plasującymi się w rankingu FIFA na 171 miejscu, choć I połowa zupełnie nie wskazywała na naszą porażkę. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Mołdawia - Polska.

Zobacz te memy - KLIKNIJ TUTAJ

Ależ to była KATASTROFA! Zobacz te MEMY po meczu Mołdawia - Polska. Klęska Polaków w drugiej połowie...

Mecz Mołdawia - Polska miał dwa oblicza. Do przerwy nasza reprezentacja zdecydowanie dominowało nad gospodarzami zajmującymi 171 miejsce w rankingu FIFA, ale spotkanie i tak zakończyło się wielką katastrofą i ostatecznym wynikiem 3:2 dla Mołdawii.

ZOBACZCIE NAJLEPSZE MEMY PO MECZU MOŁDAWIA - POLSKA

Internauci doceniali znakomitą współpracę dwójki polskich napastników: Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika. Każdy z nich w I połowie strzelił brankę i zaliczył asystę.

Nasz kapitan mógł cieszyć się z jubileuszowego gola. Trafienie "Lewego" było bowiem 1500 bramką w historii reprezentacji Polski.B Biało-Czerwoni po raz pierwszy od ponad 1,5 roku strzeliła dwa gole w I połowie

Katastrofa Biało-Czerwonych po przerwie

Przerwa podziała jednak fatalnie na nasz zespół, a Mołdawian niespodziewanie napędziła. Dopingowani przez wypełniający po raz pierwszy od czterech lat stadion w Kiszyniowie kibiców gospodarze zaczęli w II połowie grać dużo odważniej i na boisku zrobiło się nerwowo.

Reprezentacji Mołdawii pomogły zmiany dokonane w przerwie, a gol Iona Nicolaescu napędził gospodarzy. Mołdawia poszła za ciosem i szybko strzeliła drugą bramkę. Sędzia jej nie uznał, ale Polacy nie wyciągnęli z tego żadnych wniosków.

W końcówce Nicolaescu po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a pierwszą w historii wygraną Mołdawii nad Polską zapewnił gospodarzom Vladyslav Baboglo.

Katastrofa w Kiszyniowie stała się więc faktem, a Mołdawia wszystkie bramki strzeliła po fatalnych błędach naszej reprezentacji. Pod wodzą trenera Santosa kadra w eliminacjach ME przegrała już dwa spotkania i wygrała tylko z Albanią zajmując w tabeli swojej grupy dopiero czwarte miejsce.

Tego się nie da odzobaczyć! Zobacz MEMY po meczu Mołdawia - ...

Mołdawia - Polska 3:2 (0:2)

Bramki 0:1 Arkadiusz Milik (12), 0:2 Robert Lewandowski (340, 1:2 Ion Nicolaescu (48), 2:2 Ion Nicolaescu (79), 3:2 Vladyslav Baboglo (85)