W Śremie: Piłkarze UKS Śrem wygrywają ostatni sparing przed rundą rewanżową [ZDJĘCIA]

Krzysztof Ratajczak
Na zakończenie zimowego okresu przygotowawczego podopieczni Damiana Skrzypczaka gładko pokonali drużyną LZS Głuchowo 7:1

Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 23 marca na głównej płycie boiska na stadionie miejskim w parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie.

Rywale śremskiego zespołu na co dzień występujący w rozgrywkach leszczyńskiej A-Klasy już w czternastej minucie przegrywali 0:1, po tym, jak Jakub Strzelec, wykorzystał dobre prostopadłe podanie od Marcina Kolańskiego.

Zieloni na podwyższenie rezultatu potrzebowali zaledwie sześciu minut, kiedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez Koniecznego, Kuba Strzelec zdobył swojego drugiego gola.
W kolejnych minutach za sprawą błędu popełnionego przez podopiecznych Damiana Skrzypczaka w defensywie rywale z Głuchowa zdobyli bramkę kontaktową, jednak jeszcze przed zejściem na przerwę Zieloni potwierdzili swoją przewagę na boisku zdobyciem kolejnych dwóch bramek. Najpierw klasyczny hattrick zdobył swoim trzecim golem Strzelec, a potem w czterdziestej drugiej minucie bramkę zdobył Norbert Konieczny.

W drugiej połowie gospodarze bardzo szybko zdobyli piątego bramkę, której autorem był Jakubiec, a w sześćdziesiątej minucie swojego drugiego gola, a w sumie szóstego dla UKS-u zdobył Konieczny.

Wynik tego spotkanie na 7:1 ustalił celnym trafieniem Piotr Buliński.

Skład: P. Kołacki, D. Biernat, K. Ratajczak, M. Szymański, H. Szymański, P. Buliński, M. Nawrot, N. Konieczny, B. Frankiewicz, J. Strzelec, M. Kolański, M. Nowaczyk, M. Rochowiak, P. Gawarecki, Ł. Jakubiec, K. Michalak, K. Kistowski, R. Sznura, M. Idziak
W najbliższą niedzielę, 31 marca o godzinie 15.00 na własnym boisku UKS Śrem zagra z Jadwiżański KS Poznań.