Rywalizowali w Mistrzostwach gminy Dolsk w tenisie stołowym. Kto zwyciężył w turnieju?

Tomasz Barylski
W niedzielne popołudnie 6 marca na sali sportowej w Dolsku rządził tenis stołowy. Tego dnia odbyły się Mistrzostwa gminy Dolsk w tenisie stołowym seniorów. Kto zwyciężył w imprezie zorganizowanej przez miejscowy Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy?

[Mistrzostwa gminy Dolsk w trzech kategoriach

Zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach gminy Dolsk w tenisie stołowym rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Były to kategorie: open kobiet, mężczyzn do 35 lat i powyżej 35 lat. Wśród pań najlepsza była Paulina Taciak z Masłowa. W kategorii poniżej 35 roku życia zwyciężył Tobiasz Klemski z Dolska. Natomiast wśród starszych zawodników na najwyższym stopniu podium stanął Rafał Burdajewicz z Małachowa.

Niezła frekwencja po długiej przerwie

W Mistrzostwach Gminy Dolsk w tenisie stołowy wzięło udział 15 osób. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 taka frekwencja ucieszyła organizatorów.

Wróciliśmy do rywalizacji sportowej i rekreacyjnej po dłuższej przerwie. Mistrzostwa Gminy Dolsk w tenisie stołowym zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dorosłych mieszkańców. Frekwencja w tegorocznych rozgrywkach jak na tak długą przerwę była całkiem niezła

- powiedział Witold Opielewicz z Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku.