MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Grzegorz Wiśniewski odkrył karty, będzie się starać o fotel Burmistrza Śremu. Do głosowania na Wiśniewskiego zachęca Piotr Mulkowski

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
We wtorek 6 lutego podczas krótkiej konferencji prasowej zaprezentował się nowy kandydat na Burmistrza Śremu. Konferencja odbyła się o godz. 16.00 w hotelu Metropol w Śremie. Co sądzicie o tym kandydacie? Ma szansę zostać włodarzem Śremu?

Grzegorz Wiśniewski, dotychczasowy radny miejski chce się ubiegać o urząd Burmistrza Śremu

Przybyłych na konferencję prasową w hotelu Metropol powitała w imieniu tyle, co zarejestrowanego komitetu wyborczego Dorota Tomyślak. Inicjatorami powstania wspomnianego Komitetu Wyborczego Wyborców oprócz niej są Piotr Mulkowski, Grzegorz Wiśniewski, Marek Basaj Tomasz Jakuszek, Cezary Strzelec oraz Jan Wawrzyniak.

Po krótkim powitaniu głos zabrał Piotr Mułkowski:

Jednego czego jestem pewien to tego, że Śrem potrzebuje zmiany. A jako że minęło już pięć lat od poprzednim wyborów, ja nie będę startował na burmistrza. Uważam, że burmistrzem powinna zostać osoba zdecydowanie młodsza, która ma świeże szerokie spojrzenie na problemy gminy i mieszkańców. Dlatego chciałem państwu zaproponować poparcie Grzegorza Wiśniewskiego, do którego mam pewne zaufanie.

Kandydata na Burmistrza Śremu do startu przekonali ludzie

Jak wyjaśnił tyle, co przedstawiony kandydat na stanowisko Burmistrza Śremu, zdecydował się ubiegać o ten urząd, gdyż z obserwacji ostatnich pięciu lat, rozmów z mieszkańcami i przedsiębiorcami wynikło, że wszyscy oczekują zmiany, która pobudzi nową energię i pozwoli na realizację nowych pomysłów, ale też ożywi miasto i gminę.

Jestem związany z gminą Śrem od urodzenia. Tutaj mieszkam i z tym miejscem łączę swoją przyszłość. Dlatego właśnie zrobię wszystko, żeby stworzyć mieszkańcom stabilne i trwałe warunki rozwoju osobistego i zawodowego. Priorytetowo jako burmistrz będą bliżej mieszkańców i ich spraw

- powiedział Grzegorz Wiśniewski i dodał, że chciałby podziękować wszystkim mieszkańcom gminy Śrem, którzy podczas wielu spotkań i rozmów zachęcili go do podjęcia tej decyzji i dodali odwagi w jej podjęciu.

ZOBACZ TEŻ:

Szczegółowy program wyborczy ujrzy światło już wkrótce

O szczegółach związanych z programem wyborczym Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Wiśniewskiego sam kandydat na burmistrza oraz jego współpracownicy będą informować wkrótce.

Hasło wyborcze komitetu Grzegorz Wiśniewski brzmi "Lepiej dla Śremu".

Na koniec inicjatorzy komitetu zachęcili do obserwowania ich strony internetowej lepiejdlasremu.pl oraz zachęcili mieszkańców do korespondencji na adres email komitet@eckerów.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto