Mecz: UKS Szóstka vs. Warta Śrem. Remis w derbach Śremu 2:2

Zdjęcia Adrian Domański
Mecz Warta Śrem kontra UKS Szóstka. Remis w derbach Śremu 2:2
Mecz Warta Śrem kontra UKS Szóstka. Remis w derbach Śremu 2:2 Fot. Adrian Domański
Zawodnicy rocznika 1999 rozegrali mecz. Zmierzyły się drużyny trampkarzy Warty Śrem z UKS "Szóstka". Mecz miał wyrównany poziom w pierwszej połowie, w której bramkową przewagę udało się jednak wywalczyć UKS-owi. Piłkarze schodzili na przerwę z wynikiem 2:1. Po przerwie w meczu trampkarze Warty wrócili niesieni poradami trenera rzucili się do ataku. Postawili na strzały z dystansu i trzymali UKS na swojej połowie. Taktyka zaowocowała zdobyciem wyrównującej bramki. Taki wynik udało się warciarzom utrzymać do końca meczu. UKS w tej części spotkania miał jedną pewną akcję, jednak nie udało się z niej zdobyć bramki,która mogła zadecydować o losach meczu.