Pogoń Książ Wielkopolski w sobotę grała z UKS Śrem. Sprawdźcie rezultat i obejrzyjcie zdjęcia z meczu

Krzysztof Ratajczak
W sobotę, 12 października Pogoń Książ Wielkopolski podejmowała UKS Śrem. Po meczu pełnym walki o każdy fragment boiska zespoły podzieliły się punktami, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Obie bramki wpadły w pierwszej połowie. Najpierw w 25 minucie po skutecznej dobitce po stałym fragmencie gry gola zdobyli gospodarze, jednak po kilku minutach goście wykorzystali okazję po błędzie w obronie Pogoni i doprowadzili do wyrównania. W drugiej części meczu więcej okazji na zdobycie gola mieli zawodnicy Pogoni, ale gola nie zdobyli. Również Zieloni nie potrafili pokonać bramkarza ksiąskich kosynierów. Zespół UKS stracił prowadzenie w tabeli na rzecz GKS Jaraczewo, które w tej serii gier wysoko pokonało rezerwy Heliosa Czempiń i o jeden punkt przeskoczyło zespół prowadzony przez trenera Skrzypczaka. Piłkarze Pogoni utrzymali trzecie miejsce.